Haberler


2019 Kanada yaz okulları için kayıtlarımız başladı...Gerçek eğitim ve harika gezi ve aktiviteler içeren programımıza katılmak için sizleri bekliyoruz. Okullarımız:Global Village, Eurocentre,CSLI,Un.of Toronto, EC, Hansa, Tamwood,KGIC, QLS, ILSC

2019 İngiltere yaz okulları için kayıtlarımız başladı... Londra-Oxford-Cambridge-Southampthon- Canterbury-Bath-Bournemouth-Brighton da kaliteli okulların düzenledikleri yaz okullarına kayıt için sizleri bekliyoruz.

2019 Amerika yaz okulları için kayıtlarımız başladı.. Los Angeles - San Diego - Hawaii - New York - Boston - Miami - Orlando'da en kaliteli okulların Üniversite kampüslerinde düzenledikleri yaz okullarına kayıt için sizleri bekliyoruz.

Kanada İngiltere ve Amerika nın en seçkin Üniversite ve Kolejlerinde Ön Lisans-Sertifika-Diploma programları,Master ve Doktora programları almak istiyorsanız bize dadışmadan karar vermeyiniz, sizleri ofisimize bekliyoruz.

Kanada da yaşamak isteyen nitelikli göçmen adayları - yatırımcılar sizleri kayıt için ofisimize bekliyoruz. Değerlendirmeler ücretsiz yapılmaktadır...
Anket

  Tercih ettiğiniz ülkeler
  Amerika [2065]
  İngiltere [1757]
  Kanada [2326]
  Avusturalya [276]
  Yeni Zellanda [335]